برای دسترسی سریعتر به بهترین آگهی ها، وارد سیستم شوید. اگر حساب ندارید اینجا را کلیک کنید.

شرکت سهلان

شرکتهای غرفه سازی   تهران   31 بازدید کد: y7LDdwRb1YK

موقعیت: تهران


تاریخچه سهلان

سهلان فعالیت خود را در سال 1371 با طراحی و ساخت تجهیزات فروشگاهی آغاز نمود. اولین محصول سهلان سیستم طبقه بندی مشبک بود که برای نخستین بار در ایران توسط این شرکت طراحی تولید و روانه بازار شد.

سرعت رشد بالای سهلان و نیاز بازار سبب شد تا سهلان در سال 1375 واحد نمایشگاهی خود را به طور مستقل راه اندازی نماید و تا به امروز به عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات نمایشگاهی شناخته می شود. با توجه به پیشینه و گرایش سهلان به نوآوری برتری در بازار نیز باعث عقب گرد از این تفکر نشد.

نگاه نوگرایانه سهلان از ابتدای فعالیتش سبب شد که این شرکت برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی و تولید پارتیشن های دو جداره نماید. پذیرش بالای این محصول از سوی بازار سهلان را به عنوان شرکت برتر در حوزه پارتیشن اداری در کشور مطرح نمود. در ادامه این موفقیت ها شرکت سهلان با تکمیل سبد محصول خود محصولات جدیدی در حوزه مبلمان و پارتیشن اداری به بازار عرضه نمود.

در تمامی این سال ها موفقیت و شکست های مختلف سبب نشد تا در سهلان از اهداف خود چشم پوشی کنیم و همواره با تولید محصولات جدید و با کیفیت در جهت رشد و بهبود صنعت پارتیشن و مبلمان اداری قدم برداشته ایم.

درباره سهلان

گروه صنعتی سهلان با در اختیار داشتن سه کارخانه مجهز در منطقه خرمدشت تهران و با بهره مندی از 14000 متر مربع فضای تولیدی و قدرت تولید سالانه 27000 متر مربع پارتیشن توانایی پاسخ گویی به نیازهای طیف وسیعی از سازمان ها را در صنعت پارتیشن و مبلمان اداری دارد. ظرفیت تولید بالا و تنوع محصولات سهلان را به یکی از بزرگترین فعالان صنعت دکوراسیون اداری تبدیل کرده است. سهلان با تکیه بر 130 نیروی متخصص و نیمه متخصص و با بهره مندی از1400 مترمربع فضای اداری فعالیت خود را در صنعت دکوراسیون اداری ادامه می دهد.
در سهلان و در قالب تیم های طراحی مهندسی تحقیق و توسعه اجرا بازاریابی فروش و خدمات پس از فروش محصولات و خدمات خود را به بازار عرضه نموده ایم.
با تکیه بر توانایی تولیدی و با استفاده از به روزترین ماشین آلات و با کیفیت ترین مواد اولیه تجهیز فضای اداری بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی را در ایران برعهده داشته ایم. اعتماد و رضایت به دست آمده از اجرای این طرح ها را تأییدی بر صحت مسیر خود می دانیم.

سهلان در یک نگاه

- تجهیز 200000 مترمربع فضای نمایشگاهی در سال

- توان تولید 27000 مترمربع پارتیشن در سال

- 14000 مترمربع فضای تولید

- بهره مندی از 130 نیروی انسانی متخصص و نیمه متخصص

- 1400 مترمربع فضای اداری

- توانایی مسقف کردن 50000 مترمربع فضای نمایشگاهی در سال

اطلاعات بیشتر

حوزه فعالیت:
غرفه سازی داخلی
نوع غرفه سازی:
غرفه سازی با چوب
غرفه سازی تتریس
غرفه سازی پیش ساخته