• شبکه های اجتماعی ما
شرکت غرفه سازی کلیک سازه
تهران - میرداماد - خ حصاری جنوبی - خ کوشا - بن بست شهره - پلاک 1 - واحد 5
021-22919410

شرکت غرفه سازی کلیک سازه

امتیاز: 
0
بدون امتیاز
توضیحات کسب و کار شما: 

گروه اکسپوتک کلیک سازه با هدف معرفی و ارائه سازه های مدرن نمایشگاهی سبک و نوآورانه مطابق با استانداردهای بین المللی دنیا، از سال 1390 فعایت خود را آغاز نمود.

تیم خلاق و مجری کلیک سازه متشکل از فعالان بخش معماری، عمران، طراحی ومکانیک می‌باشد که این تنوع تخصص و امکانات، شرایط طراحی و پیاده سازی غرفه های نمایشگاهی را نسبت به سایر فعالان این بخش، به مراتب متمایز و پرسرعت تر کرده است.

گروه اکسپوتک کلیک سازه ECS GROUP خدمات خود را در دو سطح عرضه میکند:

• طراحی و اجرای غرفه های خود ساز با طرحهایی خلاق، مدرن و مطابق با هویت بصری و استراتژی برندها و سازمانهای مختلف خصوصی و دولتی

• ارائه و اجرای غرفه های نسل سوم و نوین با بهره گیری از سازه های سبک و اختصاصی کلیک آلمان و T3 انگلیس در حداقل زمان و با کمترین قیمت در تمامی ابعاد و در اقصی نقاط ایران.

سازه های کلیک با قابلیت اجرای بالا و انعطاف پذیری بسیار در بخش طراحی، برای برپایی غرفه در تمامی نمایشگاههای ملی و بین المللی در محل نمایشگاه بین المللی تهران، شهرستان و همچنین سالن های همایش، رویدادهای سالیانه در سازمان‌ها وهتل‌ها قابل استفاده و اجراست.

آنچه ویژگی متمایزکننده و بارز گروه ECS است، قیمت های غیر قابل رقابت، حداکثر سرعت اجرا و حفظ کیفیت مورد رضایت سفارش دهنده درساخت غرفه های متمایز در بازه زمانی کوتاه است.

بی تردید آنچه پروژه های نمایشگاهی را با نارضایتی و نگرانی سفارش دهندگان مواجه می‌سازد؛ ازبین رفتن کیفیت اجرا در برابر سرعت است. وجه خلاق و تخصصی گروه ECS ، تدبیر و امکانات تیم اجرا برای ارائه و تکمیل غرفه‌ها است. تا جایی که مشتریان گروه ECS ، این تیم را به عنوان یک اورژانس تخصصی ساخت غرفه میشناسند. همراهان ما در نمایشگاههای مختلف حاکی از این مدعا است.

تصاویر دیگر مرتبط با کسب و کار شما: 
آدرس: 
تهران - میرداماد - خ حصاری جنوبی - خ کوشا - بن بست شهره - پلاک 1 - واحد 5
تلفن: