• شبکه های اجتماعی ما
شرکت غرفه سازی برسا دیزاین
احمد آباد مستوفی، شهرک صنعتی بهسازی صنایع چوب ایران، سالن 8c
021-77015671

شرکت غرفه سازی برسا دیزاین

امتیاز: 
4
Average: 4 (1 vote)
توضیحات کسب و کار شما: 

یکی از ویژگی های برسا همراهی موثرتیم با تجربه فروش و امور مشتریان، از ابتدا تا انتهای هر پروژه، با مشتری می باشد. با تکیه به واحد های پر توان طراحی، برنامه ریزی، مدیریت پروژه و تولید، ما ارائه کننده بهترین راه حل ها با توجه به بودجه و خواست مشتری خواهیم بود و با روشی حرفه ای، با کیفیت و منطقی کار را به مشتری تحویل می دهیم.
از نظر ما مشتری داناترین مشاور ما در انتخاب راه حل های اصولی و رسیدن به زیبایی و کیفیت می باشد. دامنه جغرافیایی برسا به گستردگی طیف مشتریانش می باشد. سراسر کشورازمراکز استان تا کوچکترین شهرها، برند شاپ ها تجهیز شده واستند های نمایش محصول تولید شده در کارخانه برسا به مناطق مختلف ارسال می شوند. غرفه های نمایشگاهی در سراسر کشور و در کشورهای همسایه و آسیای مرکزی و خاور میانه تا شمال آفریقا و اروپا، برای مشتریان ایرانی و مشتریان بین المللی طراحی، ساخته، حمل و اجرا می شوند.
ما توانسته ایم اعتماد و رضایت شرکت های بزرگ بین المللی و خصوصا اروپایی را در ارائه سرویس هایی با استانداردهای بین المللی بدست بیاوریم.
شرکت برسا یک شرکت مهندسی معماری با گرایش طرح و اجرای فضاهای تجاری، اداری و استند های ارائه محصول می باشد. با تاکید بر تخصص و حفظ هویت مهندسی ، برسا ماموریت خود را؛ طراحی و اجرای فضاهایی می داند که ارائه دهندگان محصولات یا خدمات با مشتریان خود ملاقات می کنند.
ما فعالیتهای خود را بصورت بسیار متمرکز در شاخه های کلیدی ماموریتمان دنبال می کنیم:
1- طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی
2- طراحی و ساخت برند شاپ
3- طراحی و تولید مبلمان اداری
4- طراحی و تولید استند های نمایش محصول

شرکت برسا دارای دو بخش اصلی می باشد:
الف – بخش ستادی: شامل واحد های فروش، طراحی، مدیریت پروژه، تدارکات، برنامه ریزی
ب – بخش تولیدی وعملیاتی: شامل کارخانه، آمادگاه، و تیم های نصب و اجرا با توجه به دامنه و تنوع فعالیت برسا، طیف وسیعی از مشتریان با ما همکای دارند.

آدرس: 
احمد آباد مستوفی، شهرک صنعتی بهسازی صنایع چوب ایران، سالن 8c
تلفن: