• شبکه های اجتماعی ما

بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی - تخصصی صنعت نساجی افتتاح شد

بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی - تخصصی صنعت نساجی افتتاح شد

English

بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی - تخصصی ماشین‌آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین‌های گل‌دوزی و محصولات نساجی امروز با حضور ولی ملکی نماینده مجلس شورای اسلامی ، افسانه محرابی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت – معدن و تجارت و گلناز نصرالهی مشاور وزیر صنعت – معدن و تجارت در امور صنایع نساجی و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.

- به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران :

در این نمایشگاه که از 11 تا 14 آذر 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپاست، محصولاتی نظیر ماشین‌آلات نساجی، چرخ خیاطی، ماشین‌آلات گل‌دوزی، دوخت و برش، مشاوره و خدمات مهندسی، انواع نخ، رنگ و مواد اولیه، انواع الیاف، انواع کالای خواب و منسوجات خانگی و پارچه به نمایش گذاشته می‌شوند. در بیست‌وچهارمین دوره این نمایشگاه 141 شرکت داخلی و 78 شرکت خارجی از 9 کشوررتایوان، ایتالیا، ترکیه، آلمان، چین، اتریش، سوئیس، رومانی و بلژیک حضور دارند. همچنین کل فضای سرپوشیده ناخالص درنظرگرفته‌شده برای این نمایشگاه 19 هزار و 874 مترمربع و متراژ مفید سرپوشیده داخلی 7836.64 مترمربع است. فضای سرپوشیده خارجی مفید این نمایشگاه نیز 1150 مترمربع تخمین زده می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی که در سالن‌های a41، a/b40، 38، a/b44 و a31 برگزار می‌شود، طی چهار روز از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای علاقه‌مندان به این صنعت است.