برای دسترسی سریعتر به بهترین آگهی ها، وارد سیستم شوید. اگر حساب ندارید اینجا را کلیک کنید.

شرکت غرفه سازی کسری دیزاین

شرکتهای غرفه سازی   تهران   53 بازدید کد: ZOpnel5aKBz

موقعیت: تهران


مجموعه پیشگامان توسعه کسری با هدف ارائه خدمات متمایز در صنعت غرفه سازی و دکوراسیون داخلی از سال 1393 فعالیت خود را آغاز نموده و امروزه با اجرای بیش از 700 غرفه نمایشگاهی و پروژه های داخلی و باز سازی ساختمانی توان اجرایی غرفه سازی در هر نمایشگاهی را دارد و در این صنعت پیشرو می باشد . آتلیه طراحی کسری دیزاین با برترین و حرفه ای ترین طراحان و مهندسین معماری با توجه به نیاز مشتری به روز ترین طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی را انجام میدهد.


کسری دیزاین به عنوان طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و سایر شهرستانها


پیشگامان توسعه کسری عضو انجمن صنفی کارفرمایی غرفه سازان ایران دارنده گرید A در سیستم رتبه بندی انجمن غرفه سازی و دارای گواهینامه ساخت غرفه سازی از نمایشگاه بین المللی می باشد . پیشگامان توسعه کسری با افتخار به اینکه تا به حال تمامی مشتری های غرفه سازی و دکوراسیون داخلی خود را راضی نکه داشته ضمانت میکند این مهم همیشه هدف اصلی این شرکت می باشد.

تجهیزات غرفه سازی کسری :


کسری دیزاین با دارا بودن کارگاه اختصاصی و تجهیزات مدرن ساخت غرفه و پرسنل مجرب در زمینه ساخت غرفه با بالاترین کیفیت کوتاه ترین زمان ساخت و هزینه تمام شده مناسب و همچنین انبار مستقل تمامی نیازهای مشارکت کنندگان محترم را در زمینه غرفه سازی برآورده می نماید.

دلایل همکاری با کسری دیزاین :


مجموعه نمایشگاهی پیشگامان توسعه کسری پیشرو در خدمات مشاوره ای در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی, غرفه سازی و همچنین ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی موثر بر جذب مخاطبان با دارا بودن دانش آکادمیک مهندسی و تجربی با در نظر گرفتن شرایط تاثیر گذار بر بازدید کنندگان و ارائه پیشنهادات مورد نیاز و همراهی مشارکت کنندگان تا حصول کامل اهداف خود همراه و مشاور مشارکت کنندگان محترم می باشد.

اطلاعات بیشتر

حوزه فعالیت:
غرفه سازی خارجی
غرفه سازی داخلی
نوع غرفه سازی:
غرفه سازی با چوب
غرفه سازی تتریس
غرفه سازی ماکسیما
غرفه سازی پیش ساخته