برای دسترسی سریعتر به بهترین آگهی ها، وارد سیستم شوید. اگر حساب ندارید اینجا را کلیک کنید.

شرکت یسنا

شرکتهای غرفه سازی   تهران   52 بازدید کد: LkzPdy7aQro

موقعیت: تهران


شرکت غرفه سازی یسنا دارای گرید A غرفه سازی از شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و همچنین عضو رسمی انجمن صنفی کارفرمایی غرفه سازان تهران از آبان سال ۱۳۷۸ در شهر تهران با هدف انجام پروژه های غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون اداری پایه گذاری گردید و مجموعه ای کارآمد را در بطن خود جمع آوری نمود.

این واحد خدماتی طی سالیان نه چندان طولانی از کارهای هنری و اجرایی خود را به سوی انجام دادن خدمات مشاوره ای بزرگتر شامل ساخت سازه های نمایشگاهی (غرفه سازی) برگزاری همایش ها و ایجاد نمایشگاهها در مجاورت آنها و دکوراسیون اداری و تجاری سوق داد و با تلاشی مستمر و فراوان پس از چندین سال توانست به ایجاد حسن شهرت و مهارت نماید.

غرفه سازی یسنا ایده راه اندازی یک هلدینگ را ارائه کرد و به دنبال آن خدمات معماری عمران و نمایشگاهی را ارائه نمود و طی مدت فعالیت حرفه ای خود و نظر به چشم داشت افقی وسیع تر در آینده با کادری ورزیده و مجرب کار خود را ادامه داد و با توکل به خداوند متعال اکنون به دنبال دستیابی به پیشرفت های وسیع تر و آینده ای روشن تر چشم دوخته است.

خدمات اصلی ما در یسنا بر روی مشاوره مدیریت و برگزاری همایش و سمینارهای سازمانی ساخت غرفه های نمایشگاهی و غرفه سازی نمایشگاهی و بطور کل مدیریت رویدادهای سازمانی در زمینه های گوناگون متمرکز است.

اطلاعات بیشتر

حوزه فعالیت:
غرفه سازی داخلی
نوع غرفه سازی:
غرفه سازی با چوب
غرفه سازی پیش ساخته