برای دسترسی سریعتر به بهترین آگهی ها، وارد سیستم شوید. اگر حساب ندارید اینجا را کلیک کنید.

نوین رنتر

اجاره لوازم نمایشگاهی   تهران   60 بازدید کد: BWJxbojagwO

موقعیت: تهران


نوین رنتر پلتفرمی برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی و تجهیزات مراسم در تهران است. شما می توانید با اجاره روزانه وسایل از این سایت به راحتی هر آنچه برای اجرای یک مراسم ایده آل یا یک نمایشگاه درخور نیاز دارید را تهیه کنید.

برای تجهیز غرفه نمایشگاهی خود می توانید از امکان اجاره تجهیزات نمایشگاهی این سایت که اجاره سیستم صوتی اجاره باند فلش خور اجاره بلندگو اجاره میکروفن اجاره اسپیس اجاره وسایل سرمایشی و گرمایشی اجاره میز و صندلی اجاره تلویزیون اجاره ال ای دی اجاره ال سی دی اجاره کامپیوتر اجاره لپ تاپ و تبلت اجاره کانتر اجاره پاپ آپ و رول آپ اجاره مبل نیم ست اجاره ویترین و جاکاتالوگی اجاره تلویزیون شهری اجاره ال ای دی وال اجاره ویدیو پروژکتور اجاره نمایشگر شهری اجاره نمایشگر لمسی و اجاره وسایل اداری نمایشگاه را شامل می شود استفاده کنید.

همچنین می توانید برای برگزاری مراسم خود به بهترین شکل به اجاره لوازم صوتی اجاره بلندگو اجاره باند اجاره لوازم تصویری اجاره ویدیو وال اجاره سیستم نورپردازی اجاره مبلمان اجاره فلشر اجاره استیج و اسپیس اجاره واکی تاکی اجاره بخاری اجاره کولر گازی اجاره بخاری برقی اجاره پنکه اجاره سیستم کنفرانس و اجاره وسایل پذیرایی اقدام کنید.

علاوه بر این ها یکی دیگر از خدمات نوین رنتر علاوه بر اجاره تجهیزات مراسم و تجهیزات نمایشگاهی در تهران آن است که می توانید با اجاره سازه های فلزی و اجاره استند مراحل نصب و جمع آوری آن را به ما بسپارید تا بتوانید با خیال راحت به مدیریت بخش های دیگر مراسم یا نمایشگاه خود بپردازید.

فرآیند ثبت سفارش به این صورت است که در ابتدا تجهیزات نمایشگاهی یا تجهیزات مراسم مورد نیاز برای اجرای مراسم خود را انتخاب کرده و سپس با تعیین تعداد روز برای اجاره تعیین تاریخ و ساعت دریافت وسایل با شماره های ۶۶۸۳۶۵۸۰-۰۲۱ ۸۸۹۱۴۲۷۱-۰۲۱ تماس گرفته تا پشتیبانی نوین رنتر سفارش شما را ثبت کند. بعد از ثبت سفارش در تاریخ و ساعت مورد نظر شما تجهیزات نمایشگاهی یا تجهیزات مراسم درخواستی شما ارسال شده و بعد از اتمام مراسم همکاران ما هماهنگی های لازم برای جمع آوری و دریافت وسایل را با شما انجام داده و در روز و تاریخ مشخص شده برای جمع آوری وسایل نزد شما خواهند آمد.

یکی از مهم ترین مزیت های اجاره وسایل و تجهیزات نمایشگاهی و تجهیزات مراسم از نوین رنتر برخورداری از تجربه چندین ساله کارشناسان خبره و دلسوز ماست که در همه مراحل اعم از انتخاب ارسال و نصب تجهیزات در کنار شما بوده و برای هرچه بهتر شدن مراسم و نمایشگاه شما را کمک و همراهی می کنند.

۰۲۱-۶۶۹۵۷۲۵۶ - ۰۲۱-۸۸۹۱۴۲۷۱ - ۰۲۱-۶۶۸۳۶۵۸۰ - ۰۹۱۲۹۵۶۰۴۹۲ - ۰۹۱۲۹۵۶۰۴۹۱

اطلاعات بیشتر

اقلام اجاره ای:
آبسردکن و یخچال
استند
انواع جا کاتالوگی
تلویزیون و پایه تلویزیون
جالباسی
زنجیر تشریفات
مبلمان و میز و صندلی
ویترین ثابت و گردان
پیشخوان
چای ساز و قهوه ساز
کانتر اطلاعات
کولرگازی و پنکه