بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران در حضور جعفر سرقینی معاون وزیر صمت، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاهی ایران و فعالان صنعتی با مشارکت کشورهایی از جمله ایتالیا، اسپانیا و چین در فضایی بیش از ۱۶ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد .

این نمایشگاه با نام “CERAFAIR” یکی از سه نمایشگاه بزرگ و معتبر این حوزه در منطقه است و از امروز به مدت چهار روز برای عموم بازدیدکنندگان دایر و ۱۲ تیر ماه به کار خود پایان می‌دهد .

محمد روشنفکر رئیس انجمن صنفی کاشی و سرامیک ایران در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک ایران گفت: کاشی و سرامیک ایران با کیفیت و استاندارد روز جهان تولید می شود و به دلیل قیمت مناسبی که دارد می تواند در بازارهای جهانی این صنعت در اروپا، مکزیک، کانادا و استرالیا راه یابد .

روشنفکر افزود :تولیدات کاشی و‌ سرامیک ایران با کیفیت ترین محصول منطقه است و با مشخصه گرید A پیش بینی می شود در حاشیه این نمایشگاه قرارداد های خوبی با طرف خارجی امضا شود.

رئیس انجمن صنفی کاشی و سرامیک ایران با بیان اینکه تولیدکنندگان ایرانی سال گذشته نزدیک به ۴۰۰ میلیون متر مربع تولید کاشی و سرامیک داشتند گفت: در این نمایشگاه حدود ۱۶۰ شرکت داخلی حضور دارند و آخرین دستاوردهای صنعت کاشی و سرامیک کشورمان را در معرض ارزیابی و سنجش قرار می دهند . 

نظرات

mood_bad
  • هیچ نظری وجود ندارد.
  • chat
    ارسال نظر